Yapacağınız 30 TL ve üzeri harcamalarınızda Ücretsiz Kargo

Teslimat Bilgileri

Sipariş vermeden önce dikkat etmeniz gerekenler:

- Teslimat adresinizi açık ve anlaşılabilir şekilde yazdığınıza emin olun.

- Kapıda Ödeme ile yapılacak alışverişlerinizde doğrulama amaçlı bir telefon araması yapıldıktan sonra siparişiniz hazırlanmaya başlar, ortalama 2-3  iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir.

- Banka Havalesi/EFT şeklinde yapılacak alışverişlerinizde ödeme hesabımıza yansıdığı gün siparişiniz hazırlanmaya başlar, ödeme onaylandıktan sonra ortalama 2-3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir.

- Online Kredi ve Banka Kartlarıyla yapılacak alışverişleriniz zaten otomatik sistem tarafından onaylanacaktır ve en kısa sürede siparişiniz hazırlanmaya başlar, ortalama 2-3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir.

Sipariş vermeden önce aklınıza takılan en ufak soruyu dahi bize İletişim sayfamızdan sorabilir, 05433441200 numaralı telefonumuzu arayabilir ve ya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. 


Siparişinizin Hazırlanma Süreci:

Siparişiniz onaylandıktan sonra hemen hazırlama sürecine geçer elimizde gerekli malzeme, kumaş vb. yeterli kaynağımız olduğunda ortalama 2-3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir.

Eğer siparişinizde bir gecikme olucak olursa sebebi ve özrümüz ile birlikte önceden bilgilendirileceksiniz.

Elimizde hiç olmayan ürünleri dahi en yoğun zamanımızda ortalama 7 iş günü içerisinde hazırlıyoruz.


Kargo Teslimat Süresi:

Siparişleriniz hazırlanıp kargoya İstanbul'daki iş yerimizden verilecektir, buna istinaden yakın çevredeki yerlere ertesi günü ulaşmaktadır ancak Marmara bölgesi hariç diğer bölgelerde teslimat süresi 2 günü bulabilmektedir.

Bunun da üzerinde olan teslimat sürelerinden kargo firması sorumludur.


Kargo Ücretleri:

Kargo ücretimiz Türkiye(yurtiçi) teslimatlarda sabit ücret 8.00 TL olmak ile birlikte 75 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde Ücretsiz Kargo kampanyamız vardır.

Yurtdışı kargo ücretleri için lütfen 05433441200 numarasına Whatsapp üzerinden ulaşınız.


Yurtdışına Kargo Hizmetimiz:

Dünyanın her yerine PTT kargo aracalığı ile teslimat yapmaktayız. Ancak her ülkenin farklı teslimat ücreti ve ağırlığa göre fiyatlandırması olduğu için sipariş vermeden evvel bize ulaşmanızı tavsiye ederiz. 05433441200 numarasına Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.


Hatalı ve Yanlış Ürün İadesi:

Siparişini verdiğiniz ürün yerine elinize başka ürün geldiyse bize İletişim sayfası üzerinden veya 05433441200 numarasından ulaşıp durumu bildirmeniz gerekmektedir. 

Ürün size ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde itirazlarınıza sorunsuz iade garantisi veriyoruz. 7 gün sonrasındaki iadeler kabul edilmemektedir.