HAKKIMIZDA

İpekyolu Bayrak, 25 yıllık tecrübesiyle sektörde tanınan, prestijli ve “kaliteli el işçiliği” sıfatında işler çıkaran bir firma olarak bilinmektedir. Amacımız her geçen gün araştırmalar ile daha çok aydınlanan Türk Tarihinin günümüze kadar olan tüm bayraklarının orjinali veya orjinaline en yakın şekilde tasarlanıp, el işçiliği, dijital ve nakış bayrak çeşitleriyle size sunmak ve Türkiye’deki en kaliteli işleri çıkartmaktır.

Amacımız

Uzun yıllar boyu çok büyük projelere destek sağlayan firmamız son yıllarda popüler olan "Diriliş Ertuğrul" dizisindeki bayrak ve sancakları da üretmiş, amacımızı televizyon ekranlarında da daha büyük kitlelere sunmuş bulunmaktadır.

Misyonumuz

Amacımız her geçen gün araştırmalar ile daha çok aydınlanan Türk Tarihinin günümüze kadar olan tüm bayraklarının orjinali veya orjinaline en yakın şekilde tasarlanıp, el işçiliği, dijital ve nakış bayrak çeşitleriyle size sunmak ve Türkiye'deki en kaliteli işleri çıkartmaktır.

Vizyonumuz

Uzun yıllar boyu çok büyük projelere destek sağlayan firmamız son yıllarda popüler olan "Diriliş Ertuğrul" dizisindeki bayrak ve sancakları da üretmiş, amacımızı televizyon ekranlarında da daha büyük kitlelere sunmuş bulunmaktadır. Yüzlerce dernek ve organizasyonun reklam/promosyon gibi alanlarında hizmet veren firmamız aynı zamanda siyasi partilerin genel başkanlıkları için de yüzlerce iş yapmıştır.

m

GÜVENLİ ÖDEME

PARA İADE GARANTİSİ
100% Müşteri Memnuniyeti

m

ÜCRETSİZ KARGO

AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO
Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Gönderim

m

UZMAN DESTEK

ONLİNE DESTEK 7/24
Ücretsiz Destek & Danışma Hattı

Gönder
1
💬 Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?